Habár élete első társastánctanfolyamát a rendszerváltás eseményei miatt nem sikerült végigjárnia, mégis menthetetlenül elkötelezte magát a tánc műfaja mellett.
Három év néptánc után ismét a társastánc került előtérbe: egy nagyváradi tánccsoport tagjaként számos formációs produkcióban, illetve versenyeken vett részt. Ennek az élménygazdag, aktív időszaknak az egyetemi tanulmányok vetettek véget, mindazonáltal továbbra is folyamatosan kereste a lehetőségeket. 2000-ben Németországban, Bochumban egy amatőr mozgásszínházi produkcióban szerepelt Shakespeare: Vihar című művének adaptációjában.
Az argentin tangóra 2008-ban talált rá – vagy talán inkább a tangó talált őrá? Egy társastánc est előtt ingyenes bevezető tangó órát tartott Bajor Gábor és partnere. Innen egyenes út vezetett Bajor Gábor és Lakos Anikó tanfolyamaira, melyek később kiegészültek a Tango y Alma tanárai, Szőllösi András és Götz Andrea, illetve Kulik Johanna óráival. A pár évig Budapesten élő argentin tanárpárostól, Cristian Duarte-tól és Lilach Mor-tól valamint Czidor Katalintól és Bogdán Tihamértól is sokat tanult.
Az elmúlt években számos tangófesztiválon fordult meg Európában, ahol olyan neves argentin mestereknél fejleszthette tánctudását, mint Sebastian Arce, Mariana Montes, Horacio Godoy, Magdalena Gutierrez, Carlitos Espinoza, Noelia Hurtado, Fernando Sanchez, Ariadna Naveira, Fausto Carpino, Stephanie Fesneau és még sorolhatnánk.
A nemzetközi tangós közösség aktív tagjaként rendszeresen részt vesz tangó maratonokon Olaszországban, Szlovéniában, Ausztriában és Magyarországon.
„A tangó számomra séta ölelésben átadva magunkat a zenének. Ezt az érzést, állapotot, harmóniát semmi máshoz nem tudnám hasonlítani, csak azt tudom, hogy soha nem elég belőle…”